KONST / Litografier / Färglitografi 15528332
nr 1552 8332
Antoni Clavé
(1913-2005)
Antoni Clavé (1913-2005), komposition. Signerad, numrerad 61/100. Färglitografi, bildmått: 50x70 cm, yttermått inklusive ram: 60x80 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:11:59
14/7 00:56:40
800 kr
17/7 18:20:58